Dentopolis Poznań
ul. Morawskiego 2D
60-239 Poznań
Rejestracja on-line

tel. +48 503 190 337

Język angielski Język polski

O nas

Dentopolis to nowoczesne i doskonale wyposażone gabinety stomatologiczne zajmujące się kompleksowym leczeniem i dbaniem o uśmiech pacjentów. Na nasz sukces składa się połączenie najnowocześniejszego sprzętu i materiałów stomatologicznych z wszechstronną opieką wykwalifikowanych specjalistów.

Dla naszych pacjentów wyposażyliśmy gabinety w najnowocześniejszy sprzęt, jednocześnie korzystając z najlepszych i najtrwalszych materiałów stomatologicznych. Nasi doświadczeni lekarze pracują z pasją, nieustannie rozwijając swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kongresach i kursach stomatologicznych. Do leczenia przystępujemy kompleksowo, planując poszczególne etapy i proponując pacjentowi kilka możliwych rozwiązań w ich konkretnym przypadku.

Szczególnie ważna jest dla nas atmosfera panująca w czasie Państwa wizyt. Gwarantujemy, że spotkanie z nami odbędzie się w serdecznej, przyjaznej atmosferze.

W czasie wizyty konsultacyjnej przeprowadzamy badanie pacjenta i omawiamy proponowane przez nas metody leczenia. Zadowolenie pacjenta jest dla nas priorytetem, każdy przypadek jest traktowany indywidualnie. Nasz profesjonalny personel podczas wizyty odpowie na wszelkie Państwa pytania.

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 10:00 - 20:00

Akceptujemy

Karty VISA, MasterCard, American Express

Dla pacjenta

Wi-Fi, lodówka z napojami, parking, podjazd dla wózków

Szybki kontakt

Poznań, 60-239
ul. Morawskiego 2D


tel. 503 190 337

email: recepcja@dentopolis-poznan.pl