Dentopolis Poznań
ul. Morawskiego 2D
60-239 Poznań
Rejestracja on-line

tel. +48 503 190 337

Język angielski Język polski

Wybielanie

Kolorowe jedzenie, kawa, herbata, papierosy. To wszystko sprawia, że zęby mogą ciemnieć. Przebarwienia, które głęboko wniknęły w strukturę zęba nie mogą być wyeliminowane podczas nawet najbardziej regularnego mycia zębów.

Zachęcamy więc do zapoznania się z wszelkimi korzyściami jakie oferuje profesjonalne wybielanie zębów. W gabinetach Dentopolis używamy nowoczesnych i w pełni profesjonalnych lamp BEYOND. Zabiegi wybielania są więc całkowicie bezpieczne. Po kuracji nie zauważą Państwo wzmożonej „chłonności” na barwiące substancje, natomiast mogą być pewni, że efekty zabiegu pozostaną widoczne przez około dwa lata. Wszystko w zależności od trybu życia prowadzonego przez pacjenta. Zęby jednak będą wyglądały efektownie i naturalnie.

Wybielanie zębów BEYOND jest jednorazowym zabiegiem, który polega na nałożeniu odpowiedniego żelu na zęby, a następnie aktywowaniu go przez światło. Profesjonalny żel do wybielania został oparty na nadtlenku wodoru oraz na składnikach, które skutecznie zwiększają rezultaty zabiegu, a także zmniejszają wrażliwość zębów. Światło z akceleratora BEYOND POLUS poprawia szybkość przenikania żelu przez szkliwo, aż do zębiny. Powoduje to błyskawiczne rezultaty i nadzwyczajne efekty widoczne już po kilkudziesięciu minutach.

W trakcie zabiegu wybielania zębów za pomocą BEYOND lampy emitują niebieskie światło, które filtrowane jest przez tysiące światłowodów. Łączna długość fali to ponad 1,6 kilometra! Ważne jest, że w trakcie wybielania eliminowane jest szkodliwe promieniowanie podczerwone i ultrafioletowe. Używamy tzw. „zimnego światła” – przyjaznego dla pacjentów.

Nowoczesna struktura żelu BEYOND sprawia, że wybielanie zębów jest nie tylko bezpieczne, ale również szybkie i niezwykle skuteczne. Dzięki odpowiednim składnikom i oparciu preparatu na nadtlenku wodoru oraz specjalnej technologii użytej przy produkcji lamp, czas trwania zabiegu waha się między 25 a 45 minutami!

Technologia BEYOND stosowana jest w ponad 100 krajach, a zabiegom wybielania zębów poddaje się dziennie blisko 100 pacjentów. Gwarantujemy niezwykłe efekty leczenia, a także jego całkowite bezpieczeństwo. Potwierdza to brak jakichkolwiek powikłań zgłaszanych przez pacjentów, którzy z niego skorzystali.

Produkty BEYOND zostały również wyróżnione nagrodą Editors Choice Award.

Centrum Dentopolis zaprasza na skuteczne zabiegi wybielania zębów w Poznaniu.

Zobacz najczęściej zadawane pytania


Powrót

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 10:00 - 20:00

Akceptujemy

Karty VISA, MasterCard, American Express

Dla pacjenta

Wi-Fi, lodówka z napojami, parking, podjazd dla wózków

Szybki kontakt

Poznań, 60-239
ul. Morawskiego 2D


tel. 503 190 337

email: recepcja@dentopolis-poznan.pl