Umów wizytę:    503 190 337   |    recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Zapraszamy  stomatologów do współpracy z Dentopolis w zakresie chirurgii, periodontologii oraz endodocji. 
Nasi stomatolodzy oferują pomoc w leczeniu Państwa pacjentów w zakresie chirurgii, periodontologii oraz leczenia kanałowego pod mikroskopem.

Państwa pacjent po leczeniu kierowany jest do z powrotem do placówki kierującej wraz z dokumentacja medyczną.

Zachęcamy do korzystania z przygotowanego przez nas skierowania, na którym prosimy także o numer telefonu do kontaktu w razie dodatkowych pytań.

 

 

Chirurgia
Periodontologia
Endodoncja
Praca

Chirurgia

W Dentopolis wykonujemy między innymi ekstrakcje, ekstrakcje zębów zatrzymanych, plastykę połączenia ustno-zatokowego, podcięcie wędzidełka, resekcje, podnoszenie zatoki, regenerację kości, implantację, wycinanie zmian z badaniem histopatologicznym. prosimy o dołączenie zdjęć RTG lub/i tomografii komputerowej.

Endodoncja

Oferujemy Państwu pomoc w leczeniu pacjentów z zakresu endodoncji- pierwotne leczenie kanałowe, reendo, zamknięcie perforacji, usuwanie złamanych narzędzi. Do skierowania na leczenie uprzejmie prosimy o dołączenie zdjęć RTG lub przesłanie ich drogą mailową do gabinetu na adres recepcja@dentopolis-poznan.pl

Periodontologia

W Dentopolis oferujemy Państwu wsparcie w leczeniu pacjentów w zakresie periodontologii. Wykonujemy zabiegi z zakresu pokrycia recesji bez/z przeszczepem tkanki łącznej, kiretaże otwarte/zamknięte, regeneracja przyzębia, leczenie chorób błon śluzowych.

Praca

Aktualnie brak ofert

 

 

Skierowania

 

Skierowanie na leczenie chirurgiczne
Skierowanie na leczenie endodontyczne
Umów wizytę:
Online
503 190 337
recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Aby zachować zgodność z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz informacjami o sposobie zarządzania danymi zbieranymi w ramach korzystania z Internetowych serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies.

Ok