Umów wizytę:    503 190 337   |    recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Kolorowe jedzenie, kawa, herbata, papierosy. To wszystko sprawia, że zęby mogą ciemnieć. Przebarwienia, które głęboko wniknęły w strukturę zęba nie mogą być wyeliminowane podczas nawet najbardziej regularnego mycia zębów.

W gabinetach Dentopolis używamy nowoczesnych i w pełni profesjonalnych lamp BEYOND oraz wybielania nakładkowego. Dentysta pomoże dobrać najodpowiedniejszą metodę.

Zabiegi wybielania są więc całkowicie bezpieczne. Po kuracji nie zauważą Państwo wzmożonej „chłonności” na barwiące substancje, natomiast mogą być pewni, że efekty zabiegu pozostaną widoczne przez około dwa lata. Wszystko w zależności od trybu życia prowadzonego przez pacjenta. Zęby jednak będą wyglądały efektownie i naturalnie.

  • Wybielanie zębów BEYOND jest jednorazowym zabiegiem, który polega na nałożeniu odpowiedniego żelu na zęby, a następnie aktywowaniu go przez światło. Profesjonalny żel do wybielania został oparty na nadtlenku wodoru oraz na składnikach, które skutecznie zwiększają rezultaty zabiegu, a także zmniejszają wrażliwość zębów. Światło z akceleratora BEYOND POLUS poprawia szybkość przenikania żelu przez szkliwo, aż do zębiny.
  • Wybielanie nakładkowe- dentysta pobiera wycisk od pacjenta, na podstawie którego tworzone są indywidualne szyny wybielające. Na noc pacjent aplikuje odpowiednią ilość żelu otrzymanego w gabinecie. Stomatolog dobiera odpowiednie stężenie żelu wybielającego do konkretnego pacjenta.

 

Kliknij tutaj, aby przejść do cennika.

Umów wizytę:
503 190 337
recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Aby zachować zgodność z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz informacjami o sposobie zarządzania danymi zbieranymi w ramach korzystania z Internetowych serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies.

Ok