Umów wizytę:    503 190 337   |    recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Dentopolis to nowoczesny i doskonale wyposażony gabinet stomatologiczny zajmujące się kompleksowym leczeniem i dbaniem o uśmiech pacjentów. Na nasz sukces składa się połączenie najnowocześniejszego sprzętu i materiałów stomatologicznych z wszechstronną opieką wykwalifikowanych specjalistów.  Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, jesteśmy kameralnym gabinetem, każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy:) Leczymy pacjentów tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni i jak leczymy nasze rodziny.

Oferujemy  usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki, stomatologii estetycznej, periodontologii, okluzji oraz endodoncji mikroskopowej. Priorytetem dla nas jest zapewnienie interdyscyplinarnego leczenia stomatologicznego.

Nasi doświadczeni lekarze pracują z pasją, nieustannie rozwijając swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kongresach i kursach stomatologicznych. Do leczenia przystępujemy kompleksowo, planując poszczególne etapy i proponując pacjentowi kilka możliwych rozwiązań w ich konkretnym przypadku. Bardzo ważne jest dla nas także zapewnienie bezstresowej, przyjaznej atmosfery, by wizyty u dentysty były dla Pacjenta przyjemnością.

Gabinet

Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, w tym mikroskop i wirówkę do osocza bogatopłytkowego. W naszej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze dostępne na rynku narzędzia i materiały stomatologiczne. Stomatolodzy w Dentopolis są specjalistami z różnych dziedzin, dzięki czemu pacjent jest leczony holistycznie- od okluzji, przez chirugię i endodoncję, aż do leczenia protetycznego. Gwarantujemy, że spotkanie z nami odbędzie się w serdecznej, przyjaznej atmosferze.

W czasie wizyty konsultacyjnej przeprowadzamy badanie pacjenta i omawiamy proponowane przez nas metody leczenia.

Zadowolenie pacjenta jest dla nas priorytetem, każdy przypadek jest traktowany indywidualnie. Nasz personel podczas wizyty odpowie na wszelkie Państwa pytania.

Opinie

 

Lekarze planują leczenie kompleksowo, tłumaczą dokładnie co będzie robione na wizycie, dzięki czemu człowiek sie mniej stresuje. Miałam juz pare wizyt w tym gabinecie, w tym usuwanie ósemki i jestem zadowolona. Indywidualne podejście do pacjenta i do tego bardzo pomocna obsługa, wszystko w dobrej atmosferze i w końcu nie czuje sie strachu przed dentystą:)

google.pl

Opinie

 

Pan Grącki jest bardzo uprzejmym i spokojnym lekarzem, co udziela się również pacjentowi. Wszystkie kroki leczenia dokładnie tłumaczy, odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Jest to pierwszy dentysta, który przekonał mnie do znieczulenia i dzięki temu wizyty u dentysty przestały być stresujące. Mam do Pana Grąckiego takie zaufanie, że poleciłam Go już wszystkim znajomym.!

ZnanyLekarz.pl

Opinie

 

Pani Martyna ma świetne podejście, wszystko odbywa się w miłej atmosferze, informacje są przekazywane na bieżąco, widać duże zaangażowanie. Zdecydowanie bezboleśnie, jeśli ktoś się boi wizyt u dentysty to szczególnie polecam!

znanylekarz.pl
Umów wizytę:
Online
503 190 337
recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Aby zachować zgodność z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz informacjami o sposobie zarządzania danymi zbieranymi w ramach korzystania z Internetowych serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies.

Ok