Umów wizytę:    503 190 337   |    recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Stomatologia zachowawcza to przede wszystkim zapobieganie oraz leczenie próchnicy.
W naszym gabinecie stosujemy najwyższej jakości nanokompozytowe materiały najnowszej generacji: Estelite Asteria, Tokuyama oraz Enamel HRI. Stosowane przez nas materiały zapewniają najwyższą estetykę oraz trwałość wypełnień, w maksymalnym stopniu zbliżonym do naturalnych zębów.

Nanokompozyt Estelite pozwala na uzyskanie „efektu kameleona”, dzięki czemu wypełnienia nie da się odróżnić od zębów własnych

Szkliwa Enamel również wyglądem nie odróżniają się od naturalnego szkliwa, zawierają bowiem naturalną błękitną i bursztynową opalescencję. Wtapiają się do istniejącej struktury szkliwa zęba w sposób naturalny bez efektu poszarzenia. Priorytetem jest dla nas osiągniecie takiej estetyki wypełnienia, by było ono nie do odróżnienia od zębów naturalnych.

Leczenie zachowawcze w koferdamie i w powiększeniu

Koferdam to specjalny arkusz gumy, pozwalający zachowanie suchości leczonego zęba, poprzez izolacje zęba od dostępu śliny. Leczenie zachowawcze przeprowadzamy przy pomocy lup lub mikroskopu, dzięki czemu uzyskujemy większą precyzje i dokładność wypełnienia. W naszej praktyce stosujemy Palodent, czyli system formówek gwarantujący najwyższy stopień szczelności wypełnień. Umożliwiają anatomiczną odbudowę punktów stycznych nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Infiltracja próchnicy- ICON

ICON to nowa, mało-inwazyjna metoda do leczenia próchnicy i przebarwień. Metoda ta, stosowana jest do leczenia początkowych zmian próchniczych bez utraty szkliwa. Metoda ICON pozwala na skuteczne i efektywne leczenie próchnicy w jej początkowym stadium. Leczenie jest całkowicie bezbolesne, jest przeprowadzane bez znieczulenia.

 

Kliknij tutaj, aby przejść do cennika.

Umów wizytę:
Online
503 190 337
recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Aby zachować zgodność z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz informacjami o sposobie zarządzania danymi zbieranymi w ramach korzystania z Internetowych serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies.

Ok