Umów wizytę:    503 190 337   |    recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

RTG zębów - zdjęcie panoramiczne w Dentopolis PoznańZdjęcia rentgenowskie to podstawowe narzędzie diagnostyki w stomatologii i chirurgii szczękowej. Badania radiologiczne pozwalają na uzyskanie informacji niedostępnych innymi metodami diagnostycznymi. Dbając o najwyższą jakoś usług i komfort pacjentów wyposażyliśmy nasz gabinet w najwyższej klasy aparaturę RTG:

Radiowizjografia Fona pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazu, zapewniając jednocześnie komfort i wygodę pacjentowi.

Jest jednym z najbardziej zaawansowanych programów do cyfrowego obrazowania w stomatologii.

Roentgen Satelec -aparat rentgenowski do zdjęć wewnątrzustnych z generatorem wysokiej częstotliwości, gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Technologia wysokiej częstotliwości przetwarzania pozwala na redukcję o ok. 30% dawki promieniowania miękkiego – promieniowania, które pochłaniane jest przez pacjenta, a nic nie wnosi dla jakości zdjęć rtg.

Kliknij tutaj, aby przejść do cennika.

Umów wizytę:
Online
503 190 337
recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Aby zachować zgodność z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz informacjami o sposobie zarządzania danymi zbieranymi w ramach korzystania z Internetowych serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies.

Ok