Umów wizytę:    503 190 337   |    recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Chirurgia stomatologiczna

Zabiegi wykonujemy bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym. Najczęstsze zabiegi:

– ekstrakcja (usuwanie zębów)

– operacyjne usuwanie zębów mądrości (usunięcie ósemki) również zębów zatrzymanych i niewyrżniętych,

– odsłanianie zębów zatrzymanych,

– resekcję wierzchołka korzeni, hemisekcję,

– chirurgię implantologiczną.

– zabiegi regeneracyjne,

 

Resekcja wierzchołka korzenia zabieg chirurgiczny, który polega na odcięciu wierzchołka korzenia, usunięciu zmian zapalnych w jego obrębie.Resekcja wykonywana jest najczęścięj w przypadku powikłań po leczeniu kanałowym.

Chirurgia przedprotetyczna – zabiegi polegające na poprawie warunków miejscowych przed wykonanie uzupełnień protetycznych,

Chirurgia przedimplantacyjna przy zakładaniu implantów – podniesienie dna zatoki szczękowej metoda otwartą lub zamkniętą, regeneracja kości materiałami kościozastępczymi, rozszczepienie kości wyrostka, plastyka wędzidełek wargi, języka, pogłębienie przedsionka.

Gabinet Dentopolis wyposażony jest w wirówkę do osocza bogatopłytkowego, które przyśpiesza gojenie po zabiegach ekstrakcji zębów.Osocze to koncentrat płytek krwi, który po pobraniu krwi od pacjenta i odwirowaniu  podawany jest w określone miejsce stymulując naturalne procesy regeneracyjne organizmu. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego jest jedną najbezpieczniejszych procedur, preparat pochodzi z organizmu pacjenta, więc nie wywołuje żadnych alergii czy działań niepożądanych.

 

Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej wykonuje w Dentopolis głównie chirurg stomatolog Przemysław Leszczyński oraz dr. n. med Mateusz Tarnowski.

Kliknij tutaj, aby przejść do cennika.

Umów wizytę:
503 190 337
recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Aby zachować zgodność z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz informacjami o sposobie zarządzania danymi zbieranymi w ramach korzystania z Internetowych serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies.

Ok