Umów wizytę:    503 190 337   |    recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego zachęcamy serdecznie pacjentów do regularnych przeglądów stomatologicznych. Regularna kontrola stanu zębów, lakierowanie, systematyczne oczyszczanie zębów (piaskowanie i zdejmowania kamienia) jest kluczem do posiadania pięknego, zdrowego uśmiechu.

Skaling

To usuwanie kamienia nazębnego z powierzchni zębów. Procedura usnięcia kamienia metodą ultradźwięków jest szybka i bezbolesna. Kamień nazębny może prowadzić do poważnych problemów w tym paradontozy, ubytków zębów i chorób przyzębia.

Skaling - usuwanie kamienia nazębnego w Dentopolis Poznań

Piaskowanie

To oczyszczanie zębów z przebarwień i osadów po kawie, herbacie, papierosach. Piaskowanie przeprowadza się także przed lakowaniem, lakierowaniem i wybielaniem, przed zakładaniem oraz w trakcie użytkowania stałych aparatów ortodontycznych. Zabieg polega na systematycznym czyszczeniu każdego z zębów. Zabieg jest bezbolesny i trwa około 20 minut.

Przegląd stomatologiczny powinno się przeprowadzać co 6 miesięcy.

Kliknij tutaj, aby przejść do cennika.

Umów wizytę:
Online
503 190 337
recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Aby zachować zgodność z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz informacjami o sposobie zarządzania danymi zbieranymi w ramach korzystania z Internetowych serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies.

Ok