Umów wizytę:    503 190 337   |    recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Od ponad 10 lat dbamy o zdrowy uśmiech Poznaniaków i nie tylko. Jesteśmy kameralnym gabinetem z indywidualnym, podmiotowym podejściem do pacjenta. Korzystamy przy tym z zaawansowanych technologii i najlepszego sprzętu medyczno – diagnostycznego, a nasi dentyści są jednymi z najlepszych specjalistów w danej dziedzinie. Leczymy pacjentów tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.

Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne unity stomatologiczne Kavo Estetica, 2 mikroskopy stomatologiczne Carl Zeiss i Seliga, radiowizjografię bezprzewodową Fona i Diagora, oraz rentgen Satelec X-Mind.

Leczenie endodontyczne przeprowadzamy zawsze przy użyciu mikroskopu. Praca w powiększeniu pozwala na uwidocznienie pola zabiegowego, pozwalając na precyzyjne i dokładne leczenie, niemożliwe do osiągniecia bez mikroskopu. Korzystamy z najnowocześniejszego urządzenia do płukania kanałów korzeniowych „Eddy”, które zapewnia precyzyjne oczyszczenie ścian kanałów oraz z innowacyjnego zestawu do wypełniania kanałów ciekłą gutaperką „SuperEndo α2” i „SuperEndo β”.

Podczas zabiegów chirurgii stomatologicznej i implantologii oferujemy Pacjentowi leczenie wspomagające gojenie (uzyskiwany materiał PRP lub PRF z krwi pacjenta), dzięki wirówce do osocza. Podstawowe korzyści dla Pacjenta to zmniejszenie bólu pooperacyjnego, mniejsze krwawienie, przyśpieszenie gojenia i regeneracji kości.

Podczas zabiegów higienizacji korzystamy ze specjalistycznej piaskarki Air-Flow Handy EMS Premium- urządzenia do profilaktyki, które spełnia najwyższe standardy, również w przypadku piaskowania poddziąsłowego u pacjentów periodontologicznych.

 

Umów wizytę:
Online
503 190 337
recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Aby zachować zgodność z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz informacjami o sposobie zarządzania danymi zbieranymi w ramach korzystania z Internetowych serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies.

Ok