Umów wizytę:    503 190 337   |    recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Korzystamy z zaawansowanych technologii i najlepszego sprzętu medyczno – diagnostycznego

Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne Unity stomatologiczne Kavo Estetica, 2 mikroskopy stomatologiczne Carl Zeiss i Seliga, Radiowizjografię bezprzewodową Fona oraz Roentgen Satelec X-Mind.

Leczenie endodontyczne przeprowadzamy jedynie przy użyciu mikroskopu. Praca w powiększeniu pozwala na uwidocznienie pola zabiegowego, pozwalając na precyzyjne i dokładne leczenie, niemożliwe do osiągniecia bez mikroskopu.

Podczas zabiegów chirurgii stomatologicznej i implantologii oferujemy Pacjentowi leczenie wspomagające gojenie (uzyskiwany materiał PRP lub PRF z krwi pacjenta, dzięki wirówce do osocza. Podstawowe korzyści dla Pacjenta to zmniejszenie bólu pooperacyjnego, mniejsze krwawienie, przyśpieszenie gojenia i regeneracji kości.

 

 

Umów wizytę:
503 190 337
recepcja@dentopolis-poznan.pl
en   |   pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Aby zachować zgodność z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz informacjami o sposobie zarządzania danymi zbieranymi w ramach korzystania z Internetowych serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies.

Ok